Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

SterJo Edge Passwords
Microsoft Edge Şifre Bulma Kurtarma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

SterJo Edge Passwords programı aracılığıyla Microsoft Edge'da yer alan şifreleri kurtarabilirsiniz. Windows 10 kullanıcılarının Microsoft Edge'i kullanmasının en büyük nedenlerinden biri Internet Explorer'in kötü bir şöhrete sahip olması.

Windows'un tarayıcısının hızı daha yüksek. Edge'yi aradabir çalıştırıyorsanız ve varsayılan tarayıcınız olarak kullanıyorsanız kullanıcı adlarınız ve şifreleriniz burada saklanıyor olabilir. SterJo Edge Passwords programı da saklanan kimlik bilgilerini görüntülemenize ve kurtarmanıza olanak tanıyan hafif bir uygulamadır. 

Program, ilgili kimlik doğrulama bilgilerini görüntüleyen, basit ve temiz, tek bir pencere arabirimi ile birlikte gelir. Sonuç olarak, geçmişte eriştiğiniz web sitelerine karşılık gelen kullanıcı adı ve şifresi ile birlikte adres bağlantısını içeren bir listeyi görüntülemenize yardımcı olur. 

Kimlik bilgilerini panoya güvenli bir şekilde kopyalamanıza izin vermektedir. Alınan verileri panoya kopyalayabileceğinizi belirtmek gerekiyor, örneğin sisteminize bir keylogger bulaştırdığından şüpheleniyorsanız kullanışlı bir seçenek. Program, URL'yi, kullanıcı adını veya şifresini ve yukarıda belirtilen tüm bilgileri kopyalamanızı sağlar. 

Bu özellik, verileri düzenli olarak kullandığınız hizmetlere ve web sitelerine bağlanmak için kullanıcı adı ve parolanızı girmenizi gerektirebilecek verileri diğer uygulamalara aktarmak istediğinizde de kullanışlı olabilir.

Uzun zaman önce kullandığınız çevrimiçi servislere ve web sitelerine kullanıcı adlarınızı veya şifrelerini hatırlayamıyorsanız ve web sayfalarına erişmek için alışılmış şekilde Microsoft Edge kullanıyorsanız bu program aracılığıyla kimlik bilgilerinizi kurtarabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
919 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,744
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.