Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Book of Demons

reklam

Aksiyon RPG Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Keşfedilmeyi bekleyen zindanlarla dolu keyifli bir aksiyon dolu oyuna ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış olan Book of Demons oyununda keşfedilecek olan zindanlar savaşılacak canavarlar ve toplanacak ganimetler sizlere farklı bir deneyim yaşatacak. Genel olarak başarılı bir RPG oyunu olup Diablo gibi klasik RPG oyunlarıne benzer hikaye bulundurmaktadır.

Oyun boyunca cehennemden gelen iblisler tarafından istila edilmiş eski bir katedraleye yolculuk ettiğimiz oyunda katedrale şeytanın elinde tutsak kalmış birini kurtarmak için büyük bir mücadele etmeye çalışıyoruz. Katedralin derinliklerine indiğimiz Book of Demons oyununda zaman zaman iblislerle yüzleşmemiz de gerekebiliyor. 

Her savaşın bizi güçlendirdiği Book of Demons oyununda kahramanımız çıktığı yolcululuğu boyunca gelişerek daha güçlü iblislerle savaşablir bir hale geldiği için farklı bir atmosfer yaşayabiliyoruz. Oyunda girdiğiniz zindanlar ise rastgele bir şekilde karşımıza çıkıyor. Yeni oyunu her oynadığımızda farklı bir savaş sistemi karşımıza çıkıyor. Kart oyunu şeklinde olan hack and slash öğeleri yer alıyor.

Özel yetenekler ise özel kartlar şeklinde tasarlanmış olan Book of Demons oyununda zindanlar keşfettikçe yeni kartları bulabiliyoruz. Bu kartlardan deste oluştururken de karşımıza çıkacak olan düşmanları göz önünde de bulundurmamız gerekebiliyor. 3 farklı kahraman seçeneğinin oyunculara sunulduğu Book of Demons oyununda kalkan ve kılıçları kullanmamız mümkün oluyor. 

Gizlilikte ve suikastte yer alan usta bir Rogue olabildiğiniz gibi büyü gücünce usta bir Mage de olmanız mümkün. Düşük gereksinimlere sahip başarılı bir oyun olup aksiyon ve RPG öğelerinden hoşlanan oyunseverlerin mutlaka denemesi gerekiyor. 

Book of Demons Sistem Gereksinimleri
- Windows Vista işletim sistemi

- 1.7 GHz çift çekirdekli işlemci

- 2 GB RAM

- 512 MB DirectX 9.0c uyumlu ekra kartı

- DirectX 9.0c

- 1 GB boş depolama alanı

- DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
801
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.