Dragon Age: Inquisition indir
Dragon Age: Inquisition

Dragon Age: Inquisition indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Yüksek Kaliteli Rol Yapma Oyunu

Keyifli bir savaş sisteminin yer aldığı aksiyon dolu bir oyuna ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Dragon Age: Inquisition oyununda sizi süprizlerle dolu aksiyon dolu anlar bekliyor. Sürükleyci bir hikaye yapısına sahip olan oyunun grafiklerinin başarılı olması oyuna farklı bir atmosfer veriyor. Dragon Age: Inquisition oyunu adeta ölmeden önce oynamanız gereken bir oyun olarak baş gösteriyor. RPG oyunlarını seven Windows kullanıcılarının hoşuna gidecek olan Dragon Age: Inquisition gerçek zamanlı savaş sistemi bulunduruyor. Büyük büyülü bir geçit ile başlayan oyunda iblisler Thedas'a ayak basıyor. Ardndan farklı yerlede farklı küçük geçitlere açılıyoruz. Gizemli bir mirasın bize bırakıldığı Dragon Age: Inquisition oyununda oyunculuk yeteneklerimizi en iyi şekilde konuşturmamız gerekiyor. 

Fantastik bir evrede geçen oyun tüm marifetlerimizi ve ustalığımızı genel anlamda kapsıyor diyebilirim. Etkileyici ses ve grafikleri açısından seveceğinize inandığım oyunda destansı uzun sürükleyici bir yolculuğa çıkıyoruz. Zaman zaman görevleri gerçekleştirmek için tek başımıza mücadele ediyor ve yanımıza farklı kahramanları alarak ilerlediğimiz zamanlar da oluyor. 

İstediğiniz ırkı ve kahraman sınıfını seçip başladığımız serüvene insan, elf, cüce gibi bilinen diğer ırkları seçerek dev güçlü savaşçılardan oluşan bir ırk seçerek devam edebiliyoruz. Bu ırklar ise kalkan, kılıç yada 2 elle kullanılan yakın dövüş silahlarında usa bir savaşçı, suikastçı, sihirbaz olabiliyoruz. Gerçek zamanlı savaş sisteminin yer aldığı oyunda dilediğiniz zaman oyunu durdurabiliyor olmanız bununla birlikte taktiksel komutlar veriyor olmanız ayrıca oyunun güzel özellikleri olduğunu söyleyebiliriz. Açık dünya yapısına sahip haritanın farklı bölgelere ayrıldığı oyunda her bölgede farklı zindanlar bulunuyor. Bu zindanların temizlenmesi uzun zaman alabiliyor.

Tehlikeler ve bataklıklarla karşılaştığımız Dragon Age: Inquisition oyununda ejderhaların hüküm sürmüş olduğu ihtişamlı anlar yer alıyor. Bölüm sonu canavar niteliğinde ejderhaların çıktığı Dragon Age: Inquisition oyununda hikaye oldukça önemli bir yerde tutuluyor. Adrenalin bir an olsun durmuyor. Oyundaki kudretli yaratıkları yok edip ilerleyerek ganimetleri ve ödülleri alarak daha iyi bir adımda ilerlediğimiz Dragon Age: Inquisition oyununda tek kişilik görevlere katılarak ilerlememiz de mümkün. Modellemeleri açısından başarılı olan oyunda büyülerin efektleri çok iyi bir şekilde tasarlanmış olduğundan Dragon Age: Inquisition oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

Dragon Age: Inquisition Sistem Gereksinimleri

- 64 Bit Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10 işletim sistemi

- 2.5 GHz 4 çekirdekli AMD işlemci veya 2.0 GHz 4 çekirdekli Intel işlemci

- 4 GB RAM

- AMD Radeon HD 4870 veya nVidia GeForce 8800 GT ekran kartı

- 512 MB video bellek

- 26 GB boş depolama alanı

- DirectX 10

- DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

- 512 kbps hıza sahip internet bağlantısı 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,779
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?