Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda indir

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Uzay Temalı Macera RPG Oyunu

İnsanlığın Samanyolu Galaksi sınırlarını aşan bir oyunda yer almaya ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Mass Effect: Andromeda oyununda yeni bir galaksiye geçiş yapıyoruz. Aksiyon dolu anların eşlik ettiği oyunun ilk serisi 2183 yılında başlıyordu. Bu yıl içinde yaşadığımız Samanyolu Galaksisi başka uzaylı ırkların uğrak noktası olarak görünüyor. Zamanla Dünya'ya saldırılar da ardından geldi. Tüm saldırılardan bunalan insan ırkı da benzersiz bir gemi inşa ediyor ve dünyadan kaçmak için tüm yolları deniyorlardı. 

Oyunun üç serisinde de insanların tüm kaçışını ve yol boyunca yaşadıklarını görmüş bu şekilde oynamıştı. Mass Effect: Andromeda oyununda ise tüm bu olayların 600 yıl sonrası anlatılıyor. İnsanlık yaptığı gemi ile nihayetinde Andromeda Galaksisi'ne ulaşacak olup insan ırkı da benzersiz bir gemi inşa ediyor.  

Oyunda ikiz kardeşlerden birini seçerek bu maceraya başlayabiliyoruz. İnsanlığın daha rahat etmesi için çeşitli görevler icra etmemiz gereken Mass Effect: Andromeda oyununu mutlaka denemenizi öneriyorum. 

23 Mart'ta bilgisayar ve oyun konsolları için piyasada yer alacak olan oyunu indirmek iin Origin hesabınızın olması gerekiyor. Steam üzerinden ise satılması beklenmiyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,241
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?