Legend of Ares

Legend of Ares indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Ücretsiz Savaş Oyunu

Keyifli bir rol yapma oyununa ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Legend of Ares oyununda PvP ve PvE savaşların içinde yer alıyoruz. Ücretsiz olarak sunulan oyun MMORPG öğelerini bünyesinde barındırıyor. Ares'de mitolojik çağlara konuk olan fantastik bir serüvene atladığımız Legend of Ares oyununda savaş tanrısı Ares'in hikayesini konu alıyor.

Oyunda bu hikayede yer alan savaşçılardan birinin yerine geçip dört farklı kahraman sınıfından istediğinizi seçebiliyorsunuz. Mızrakçı, Şovalye, Okçu ve Büyücü seçeneklerinden istediğini seçebilirsiniz. Her birinin kendine has yetenekleri bulunuyor. İyi bir oyun stiline sahip olan Legend of Ares oyununda kahraman sınıfının dışında kendimize de bir taraf seçiyoruz. Birbirleriyle savaş halinde bulunan müttefiklerden ve imparatorluklardan birini seçtikten sonra oyuna başlamanız mümkün. 

Etkileyici bir ortamın yer aldığı Legend of Ares oyununda diğer oyuncularla birlikte takımlar oluşturarak zindana girebiliyorsunuz. Oyunda tek başınıza görevleri tamamlayıp kahramanınıza seviye atlatabiliyorsunuz. Tüm bunların dışında geniş çaplı PvP savaşlarında takımlar halinde diğer oyuncularla savaşa giriyorsunuz. Günümüz standartlarına uygun bir şekilde yetişemeyen grafiklere sahip olan Legend of Ares oyunu sistem gereksinimleri düşük olduğundan akıcı bir deneyim sunuyor. Eğer sizde kahramanızı seçip geliştirip ve savaştırabileceğiniz keyifli bir oyunda yer almak istiyorsanız mutlaka Legend of Ares'ı denemelisiniz. 

Legend of Ares Sistem Gereksinimleri

- Windows 98 işletim sistemi

- 700 MHz Pentium III işlemci

- 128 MB ekran kartı

- DirectX  9.0

- 15 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

Oyunu Steam üzerinden oynayabilirsiniz. Ücretsiz Hesap açma ve oyun indirme rehberi için buraya TIKLAYINIZ. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,516
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?