Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Chrome IG Story

reklam

Instagram Hikayeleri İndirme ve Görüntüleme Eklentisi

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Google Chrome tarayıcınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Chrome IG Story eklentisiyle Instagram hikayelerini yani Stories hizmetini kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir Google Chrome eklentisidir. Tarayıcınızda eklentiyi yüklemenizin ardından dilediğiniz kullanıcının hikayelerini görüntüleme imkanı sağlıyor. 

Instagram hikayeleri nasıl indirilir?
Instagram bu özelliğini aktif ettikten bu hikayelerin nasıl indirileceği de merak konusu oldu. Chrome IG Story eklentisiyle Instagram hikayelerini indirebilirsiniz. Bunun dışında ekstra bir özellik bulundurmuyor. 

Mobilde Instagram hikayelerini görüntülemenize imkan sağlayan Chrome IG Story eklentisi ile aynı zamanda indirme işlemini de yapabiliyorsunuz. Eklentinin kullanımı ise oldukça kolay. Arkadaşlarınızın paylaşmış olduğu hikayeleri görüntülemeye başlayabilirsiniz. Hikayelere bakmak istediğiniz zaman galeri görünümünde görüntüleyebiliyorsunuz.

Yön tuşlarıyla fotoğrafları çevirebilirsiniz. Beğendiğiniz hikayeleri de sağ tık tuşuyla indirmeniz mümkün. Eğer sizde Instagram hikayelerini internet tarayıcınızda görüntülemek ve indirmek istiyorsanız Chrome IG Story'i mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.2
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
5,046
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.