Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Avast Online Security
Google Chrome için Güvenlik Eklentisi

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Avast Online Security ile güvenliğinizi arttırın..

Google Chrome tarayıcılarınızda kullanabileceğiniz Avast Online Security uzantısıyla tarayıcınızın gizliliğini ve güvenliğini üst seviyelere çıkarabilirsiniz. İnternet ortamında güvenliğe kavuşmanıza olanak sağlayan Avast Online Security uygulaması internette gezinirken birçok tehdit unsuruyla karşı karşıya kalmanız durumunda sizlere yardımcı oluyor. İnternet üzerinde özellikle yapılan sosyal medya hesaplarına girişlerde, bankacılık işlerinde, e-posta hesapları gibi kişisel bilgileriniz de tehlikeye giriyor.

Avast Online Security uzantısı ziyaret ettiğiniz web sitelerini tarıyor. Tehlikeli durumlarda size uyarı veriyor ve karşılaşabileceğiniz olumsuzluklara karşı önlem alıyor. Özellikle hassas bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirirken güvenliğinizi sağlayan uzantı kötü niyetli kişilerden zarar görmemenize yardımcı oluyor.

Ayrıca rahatsız edici reklamları da engelleyerek internette takip edilmenizin de önüne geçmiş oluyor. Genel olarak Chrome tarayıcılarında güvenliği arttırmak ve sağlamak istiyorsanz mutlaka Avast Online Security'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
12.0.222
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
6,537
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.