Avast Online Security indir
Avast Online Security

Avast Online Security indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Google Chrome için Güvenlik Eklentisi

Avast Online Security ile güvenliğinizi arttırın..

Google Chrome tarayıcılarınızda kullanabileceğiniz Avast Online Security uzantısıyla tarayıcınızın gizliliğini ve güvenliğini üst seviyelere çıkarabilirsiniz. İnternet ortamında güvenliğe kavuşmanıza olanak sağlayan Avast Online Security uygulaması internette gezinirken birçok tehdit unsuruyla karşı karşıya kalmanız durumunda sizlere yardımcı oluyor. İnternet üzerinde özellikle yapılan sosyal medya hesaplarına girişlerde, bankacılık işlerinde, e-posta hesapları gibi kişisel bilgileriniz de tehlikeye giriyor.

Avast Online Security uzantısı ziyaret ettiğiniz web sitelerini tarıyor. Tehlikeli durumlarda size uyarı veriyor ve karşılaşabileceğiniz olumsuzluklara karşı önlem alıyor. Özellikle hassas bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirirken güvenliğinizi sağlayan uzantı kötü niyetli kişilerden zarar görmemenize yardımcı oluyor.

Ayrıca rahatsız edici reklamları da engelleyerek internette takip edilmenizin de önüne geçmiş oluyor. Genel olarak Chrome tarayıcılarında güvenliği arttırmak ve sağlamak istiyorsanz mutlaka Avast Online Security'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcı Eklentileri
VERSIYON
12.0.222
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
7,758
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 4 Ortalama Puan: 3.3
5
1
4
1
3
1
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?