Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

DuckDuckGo
Güvenli Arama Motoru Eklentisi

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

DuckDuckGo eklentisi sayesinde Yandex, Bing, Google olmasa da milyonlarca kullanıcısı bulunan arama motoru Google Chrome eklentisiyle birlikte indirirseniz internette aradığınız şeye daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Eklentiyi indirip yüklediğiniz zaman simgesine tıkladığınız zaman karşınıza çeşitli arama sonuçları çıkacaktır 

DuckDuckGo uygulamasından şöyle bahsedebiliriz mesela bir internet sitesinde bir model çantaya bakamk yada başka bir ürüne bakmak istiyorsunuz. İstediğiniz markayı yazıp satın alacağınız modellere hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Direkt olarak istediğiniz sayfaya giriş sağlayabiliyorsunuz.

Açık kaynak kodlu bir arama motoru olup Chrome eklentisinde anlık yanıtlar, adres çubuğu üzerinden ve sağ tık menüsünden hizmet sunuyor. Yanıtların çoğunu ise Bing ve Google'dan alıyor. Haritalar, Bing Resimleri, Google Görseller, Wikipedia, YouTube ilk bakışta listelenebiliyor. 

Güvenli bir arama motoru eklentisi kullanarak internet deneyimlerinizi değiştirmek isteyen Windows kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir eklenti olup denemenizi öneriyorum.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
42.8.7
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
13,917
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.