DuckDuckGo indir
DuckDuckGo

DuckDuckGo indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Güvenli Arama Motoru Eklentisi

DuckDuckGo eklentisi sayesinde Yandex, Bing, Google olmasa da milyonlarca kullanıcısı bulunan arama motoru Google Chrome eklentisiyle birlikte indirirseniz internette aradığınız şeye daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Eklentiyi indirip yüklediğiniz zaman simgesine tıkladığınız zaman karşınıza çeşitli arama sonuçları çıkacaktır 

DuckDuckGo uygulamasından şöyle bahsedebiliriz mesela bir internet sitesinde bir model çantaya bakamk yada başka bir ürüne bakmak istiyorsunuz. İstediğiniz markayı yazıp satın alacağınız modellere hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Direkt olarak istediğiniz sayfaya giriş sağlayabiliyorsunuz.

Açık kaynak kodlu bir arama motoru olup Chrome eklentisinde anlık yanıtlar, adres çubuğu üzerinden ve sağ tık menüsünden hizmet sunuyor. Yanıtların çoğunu ise Bing ve Google'dan alıyor. Haritalar, Bing Resimleri, Google Görseller, Wikipedia, YouTube ilk bakışta listelenebiliyor. 

Güvenli bir arama motoru eklentisi kullanarak internet deneyimlerinizi değiştirmek isteyen Windows kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir eklenti olup denemenizi öneriyorum.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcı Eklentileri
VERSIYON
42.8.7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
20,472
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 2 Ortalama Puan: 4
5
1
4
0
3
1
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?