Honey for Chrome

Honey for Chrome indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

İnternet Alışverişi İndirim Kuponları Öğrenme Eklentisi

İnternet üzerinden sık sık alışveriş yapan biriyseniz Honey for Chrome eklentisi tam size göre.. 

Chrome tarayıcınızda kullanabileceğiniz Honey for Chrome eklentisiyle çevirimiçi mağazalarda yer alan ürünleri satın almadan mevcut indirim kuponlarını otomatik olarak kontrol ederek zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. İnternet üzerinde gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizi daha verimli bir hale getirmek amacıyla tasarlanmıştır. 

Çevrimiçi alışveriş, geniş bir yelpazede kategorilerden oluşan, neredeyse sınırsız bir ürün koleksiyonuyla sağlandığından, belirli bir noktada bağımlılık yapabilir ve fiyatlar her zaman yüksek değildir.
Kendinizi çevrimiçi alışverişe bulaştıracak bulursanız, kupon kodlarını doğrudan tarayıcınızdan alan Honey for Chrome'ya geçerek iyi fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Kolay kurulum

Adından da anlaşılacağı üzere bu uygulama, yüklemeye veya çalıştırmaya başlamadan önce Chrome'u bilgisayarınızda olması gerekir. Kurulumu, ürün sayfasına gidip işlemin geri kalanı otomatik olarak açılırken "Chrome'a ​​Ekle" düğmesine basarak kolayca yapılabilirsiniz. 

Kurulum tamamlandıktan sonra, araç çubuğundaki özel simgesini kullanarak bu uygulamaya erişebilirsiniz. Alışveriş yaparken veya iyi bir anlaşma yapabileceğini düşündüğünüzde, simgeye basmanız yeterlidir ve kodları size sağlayacaktır.

Daha iyi fırsatlar bulmanıza yardımcı olacak olan bu eklenti size çeşitli indirim kuponları sağlayarak çeşitli zamanlarda Amazon hediye kartları da sunmaktadır. Eğer sizde çevirimiçi alışverişlerinizde verimli olmak istiyorsanız mutlaka Honey for Chrome'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcı Eklentileri
VERSIYON
9.9.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,265
HEMEN İNDİR (1.8 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?