Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

DaVinci Resolve

reklam

Profesyonel Video Kurgulama Düzenleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Elinizde bulunan videoları kolay bir şekilde düzenlemeye ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda yer alan video, film, klip ve diğer projelerinizin düzenleme işini DaVinci Resolve ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bünyesinde profesyonel araçlar bulunduran DaVinci Resolve programı renk düzenlemesi gibi önemli bir durumda tamamen sizin istediğinizi yapmaya çalışıyor. Renk düzeltmek için kullanabileceğiniz DaVinci Resolve programı ayrıca onlarca düzenleme aracı da bulunduruyor. 

Profesyonel projelerinizdeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacak güçlü bir kurgu uygulaması olup ekran metin düzenleme, sezgisel kontroller ve ResolveFX eklentileri gibi işlevler sunan DaVinci Resolve programı Hollywood’un en güçlü renk düzeltme servislerinden biri olarak bilinmektedir. 

Anlaşılır bir arayüze sahip olan DaVinci Resolve programı genel olarak etkileyici araçlar bulundurduğundan dolayı denemeye değer diye düşünüyorum. Eğer sizinde ihtiyacınızı karşılayabileceğini düşünüyorsanız DaVinci Resolve programını sitemizden güvenli bir şeklde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
12.5
BOYUT
400.39 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,269
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.