ShanaEncoder indir
ShanaEncoder

ShanaEncoder indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Toplu Video Dönüştürme Programı

Çıktı dosyasının bit hızı, kare hızı ve diğer özelliklerini ayarlarken bir kerede birden fazla videoyu başka bir biçime dönüştürebilirsiniz. Kullanıcılar için giderek daha fazla sayıda multimedya dosya türü olduğu için, bu belgeleri daha yaygın formatlara dönüştüren yardımcı programlarda neredeyse orantılı bir artış olmuştur. ShanaEncoder böyle bir programdır ve tüm kütüphaneleri sayısız formata dönüştürme yetenekleri ile en kodlama ihtiyaçlarını karşılamayı garanti eder.

Toplu işleme desteği!
Uygulama, dönüşümlerle uğraşırken büyük güç kazandıran çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Başlangıç ​​olarak, program, AVI'ler, MP3'ler, FLAC'ler ve 3GP2'ler veya EVO'lar dahil olmak üzere geniş bir yaygın ve daha egzotik multimedya formatlarını destekliyor. Tüm kaynak belgeler tek tek veya toplu halde yüklenebilir ve sürükle ve bırak işlemlerini de desteklemektedir. 

Dönüşümlere geçmeden önce, programın format, boyut, bit hızı ve örnekleme oranı da dahil olmak üzere girdi dosyalarıyla ilgili geniş ayrıntılar yer alır. Bir diğer dikkat çekici özellik, ana listeye yüklenirken bile işlem kuyruğundaki öğeleri atma becerisidir.

Toplu olarak klasörler yüklendikten sonra, kullanıcılar sıraya göre öğelere ön ayar uygulamakta serbesttirler. Bu ayarlar nihai belgeye uygulanacak ve kalite, boyut ve ses değiştiricilerini içeriyor.  Uygulama, çoğu mobil cihaz desteğiyle birlikte gelir ve çoklu ortam düzenleri bulunur ve birden fazla kullanılabilir çıkış biçimi arasında SWF, WMV, WAV ve FLV seçenekleri de yer alır. 

Çıktı belgelerini özelleştirmenin çeşitli yolları vardır ve kullanıcılar alt yazıları çevirebilir veya döndürebilirler. Font boyutları ve stilleri ayarlanabilir ve renkler ve bulanıklaştırma gibi görüntü efektleri eklenebilir. Dönüşüm sırasında ondan fazla codec bileşeni kullanılabilir, bu da kullanıcıların çok özelleştirilmiş belgeler üretebilecekleri anlamına gelir.
Özetlemek gerekirse ShanaEncoder, büyük multimedya kütüphaneleri olan ve toplu kodlayıcıya ihtiyaç duyan herkes için çok güçlü bir dönüştürücüdür.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video Araçları
VERSIYON
4.5.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,058
HEMEN İNDİR (65.15 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?