ApowerEdit indir
ApowerEdit

ApowerEdit indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Profesyonel Video Düzenleme Alt Yazı Ekleme Programı

ApowerEdit ile videolarınızı düzenleyin.. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ApowerEdit programı sayesinde elinizde bulunan videoları hızlı bir şekilde düzenleyebilir sadece birkaç tıklama ile altyazı ekleyebilirsiniz.İyi bir düzenleme programı olmasıyla dikkatleri üstüne çeken program genel olarak farklı birçok alanda kullanılıyor olmasıyla öne çıkıyor. Program ile birlikte video düzenleme işini de öğrenebiliyorsunuz.

Amatörden profesyone kadar birçok farklı alanda kullanabiliyorsunuz. ApowerEdit programı içerisinde eğitici içerikler bulundurmaktadır. Sunum, paylaşım ya da sırf eğlence amaçlı videolar da hazırlayabilirsiniz. Programın en güzel tarafı ise kolay altyazı ekleyebilmenize izin veriyor olmasıdır.

Aynı zamanda altyazı ekleme işinden sıkılanlara da yardımcı olacaktır. Yahut bir filmi oynatacağınız zaman başka bir cihaz ayrıca altyazı desteklemiyorsa ApowerEdit programıyla kolayca altyazıları videoya gömüp diğer platformlarda kolayca dizi, film ya da videolarınızı da izlemeniz mümkün. 

Video kliplerini kırpmanıza, kesmenize, birleştirmenize, döndürebilmenize, mikseleyebilmenize bununla birlikte videonun hızına karışmanıza imkan sağlayan ApowerEdit programı daha birçok işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirmenize izin veriyor. Genel olarak farklı alanlarda kullanılabilen başarılı bir video düzenleme programı olmasından dolayı ApowerEdit'i denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video Araçları
VERSIYON
1.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
7,590
HEMEN İNDİR (35.44 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?