GOM Cam indir
GOM Cam

GOM Cam indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Başarılı Ekran Videosu Kaydetme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarlar için hazırlanmış GOM Cam programı sayesinde ekran videosunu hızlı bir şekilde kaydedebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz GOM Cam programı ekran çekme konusunda etkili bir çalışma sunmaktadır. Web kamera akışınız yada oyun ekranınızı yüksek kalitede kaydedip doğrudan sosyal ağlara yüklemeniz mümkün. 

GOM Player'i geliştiren ekibin imzasını taşıyan GOM Cam programı herşeyi kaydedebiliyor. Son derece basit kullanımlı olup ekran videosu çekme konusunda gerçekten etkileyici bir çalışma sunuyor. Oyununuzu yada web kameradaki bir görüntüyü hızlı bir şekilde kaydetme imkanı sunan GOM Cam programı ayrıca ekstra güzellikler bulunduruyor. Bununla birlikte kullanıcılar ekran videosu çekmek için zaman ayarlayabilirsiniz. Kaydı belirlediğiniz zamanda otomatik olarak başlatma özelliğine sahip olan GOM Cam ne yazık ki Türkçe dil desteği sunmuyor. Ancak son derece sade ve modern bir arayüze sahip. Bu nedenle kullanırken sorun yaşamayacağınızı umuyorum. Web kamera, oyun ve ekran olmak üzere 3 farklı seçenek sunan GOM Cam programı belirtilen ekranı kaydetme gibi özellikler ile ön plana çıkıyor. Oyun kaydetme fonksiyonunda ise online oyunları sorunsuz bir şekilde kayıt altına alarak yaşadığınız anları ölümsüzleştirebiliyorsunuz. 

Son derece iyi bir oyun kaydedici!
Kayıt esnasında GOM Cam programı CPU miktarını az kullanmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan sürümde ne yazık ki kısıtlamalar da yer alıyor. 10 dakika kayıt yapmanıza imkan sağlayan ücretsiz versiyonda ayrıca videoların köşesinde GOM Cam filigranı yer alıyor.

Bunun dışında web kamera kaydetme fonksiyonu da bulunduran program bilgisayarınıza bağlı olan web kameranın lensleri tarafından çekilen resimlerin de kaydını tutabiliyor. Eğer birden fazla web kameraya bağlıysa cihazlar listesinden hızlı bir şekilde seçim yapabiliyorsunuz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video Araçları
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
7,034
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?