AnimaShooter Capture indir
AnimaShooter Capture

AnimaShooter Capture indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Canon Uyumlu Duran Animasyon Çekme Programı

AnimaShooter Capture programıyla animasyonlu klipler üretebilirsiniz..

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış AnimaShooter Capture programı sayesinde animasyonlu klipleri bir çırpıda oluşturabilirsiniz. Kullanıcıların DSLR fotoğraf makinesi çalışmalarını alanına eklemesinin dışında nihai animasyonları özelleştirmek için fotoğraflarınızı eklemenize olanak tanımaktadır.  Animasyonlu klipler günümüzde çok popülerdir, çünkü çeşitli büyük ölçekli filmlerin çok iyi mali sonuçları olmuştur.

AnimaShooter Capture, kullanıcıların daha önce bahsedilen çekim yöntemini kullanarak ayrıntılı klipler oluşturmalarını sağlayan başarılı bir program. Bu programla güçlü DSLR kameralar için destek ekleyerek genişlettiği daha küçük AnimaShooter programı gelişmiş bir versiyon olarak karşımıza çıkıyor.

Filmlerin kalitesini önemli bir ölçüde arttıran program eğlenceli ve detaylı profesyonel filmler üretmeye imkan sağlar. Desteklenen cihazlarla ilgili olarak program, EOS 6D ve 7D'nin yanı sıra 1100D ve 40D öğeleri de dahil olmak üzere en güçlü Canon modelleriyle tam uyumludur.

Durdurma hareket filmlerini DSLR fotoğraf makinenizle yada bu uygulamayla basit bir şekilde web kamerasıyla çekebilirsiniz. Sonuçları yaygın olan formatlarda dışa kolay bir şekilde aktarmanız da mümkün. Durdurma hareket klipleri oluşturmak için iyi bir programa gerek duyuyorsanız mutlaka AnimaShooter Capture'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Video Araçları
VERSIYON
3.8.3.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,172
HEMEN İNDİR (20.1 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?