Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Despicable Me: Minion Rush

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

 Windows 8 cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz Çılgın Hırsız Minion Rush oyunu ile eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Despicable Me: Minion Rush oyunu aksiyon ve eğlence dolu dakikalar yaşatmayı amaçlıyor.
 
ÇILGIN HIRSIZ: Minion Rush sürümü ile milyonları peşinden sürükleyecek bir oyun olmaya geliyor.


Windows 8 işletim sistemli cihazlar için hazırlanmış Çılgın Hırsız oyununda zorlu seviyelerden geçmek için çabalamalısınız. Engellerden uçarak muz toplayın. Son derece kaliteli olan oyunu seveceğinizi umuyoruz. Son zamanların popüler koşu oyunlarından biridir.

Sonsuz koşu türünde olan vazgeçilmez olan oyunlara bir yenisi daha ekleniyor. Oyuncular Çılgın Hırsız: Minion Rush oyununda Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformları ile entegre olan oyunlarla daha fazla ilgi görüyor. 
 
Kaliteli grafik ve eğlenceli grafikler ile geliştirilen oyunu elinizden düşüremeyecek bir yapı ile karşınızda. Son zamanlarda güncellemeleri ile Türkçe lokasyon sunarak oyunun konusu ve görevleri tam olarak anlamanıza olanak sağlıyor. 
Haylazlıklar yapıp tüm kötülüklere karşı gelmek için çabalayın. Kaliteli grafiklere sahip olan Çılgın Hırsız oyunu oynanış bakımından Temple Run oyununa benzemektedir.
 
Eğer sizde arkadaşlarınıza meydan okumak istiyorsanız Çılgın Hırsız oyununu Windows 8 işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. 
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,405
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.