Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Disk Savvy Server

reklam

Disk Analiz Etme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Disk analizi yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.. 

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Disk Savvy Server programıyla diskinizin analinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sabit sürücünüzü taramanıza imkan sağlayan sunucu tabanlı kolay kullanımlı bir programdır. Diskinizde yer kaplayan dosyaları görüntülemenize imkan sağlayan Disk Savvy Server programıyla tüm içeriği kolay bir şekidle analiz edebilirsiniz. 

Sade ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Disk alanı performansını görüntülemek ve klasörleri görüntülemek için kullanabilirsiniz. Belirli bir dizin ağ paylaşımı, ağ üzerindeki sunucuları analiz etmenize yardımcı olmaktadır. 

Analiz bilgilerini bir liste halinde bilgisayarınıza kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Dosyaların boyutu GB, KB ve MN olarak ifade edilmektedir. Analiz raporunu HDD üzerindeki bir konuma HTML, TXT, CSV, XML, PDF ve SQL formatında kaydedebilirsiniz. 

Son derece iyi bir şekilde içeriğini organize edebileceğiniz program ile bilgisayarınızdaki dağınıklığı ortadan kaldırabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
9.0.32
BOYUT
5.4 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,217
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.