Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Easy Video Splitter

reklam

Video Bölme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Easy Video Splitter programı sayesinde büyük video dosyalarınızı daha küçük parçalara bölebilirsniz. Kullanım açısından basit başarılı bir program olup kalite kaybı olmaksızın hızlı bir şekilde dosyalarınızı bölmenize yardımcı olmaktadır. 

Teknik bir bilgiye yahut profesyonellik ihtiyacı duymayan Easy Video Splitter programı isteklerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda toplu olarak istediğiniz kadar çok parçaya videoları bölebiliyorsunuz. Küçük ve kullanışlı bir uygulama olup AVI, MPEG, WMV ve ASF gibi video formatlarını desteklemektedir. ASF videoları ayırabilir belirli bir boyutta kesim yapabilirsiniz. Video düzenleme için uygun profesyonel araçlar bulunduran program oldukça kolay bir arayüze sahiptir. 

Ses yada video sorunları olmadan orjinal dosyanın kalitesini korumak için hazırlanmıştır. 
Sistem kaynaklarını ılımlı miktarda kullanan program kullanışlı özelliklerle karşımıza çıkıyor. Eğer sizde elinizde bulunan videoları kalitesi bozulmadan ayırmak istiyorsanız Easy Video Splitter programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.01 Build 30328
BOYUT
1.15 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,961
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.