Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

File Request

reklam

Herkese Açık Dosya Paylaşım Eklentisi

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

File Request, Chrome uzantısı sayesinde herkese açık bir klasör oluşturarak bu klasördeki içerikleri toplu bir şekilde iletilmesi gereken kişilere gönderebilirsiniz.

Her kullanıcının kendi kişisel Bulut depolamı alanı bulunmaktadır. Fakat bazı durumlarda bu yetersiz kalabiliyor böyle durumlarda başkalarının katkısına ihtiyaç duyabiliyoruz. Örneğin, arkadaşlarınızın objektife almış olduğu mezuniyet resimlerini tek bir klasörde toplayabilir veya üzerinde çalıştığınız  bir projenin belgelerine başkalarının da katkıda bulunmasını isteyebiliyoruz. 

Dropbox uygulamasında herkese açık klasör oluşturma ve kullanıcıların anonim bilgilerle bu klasöre katkıda bulunabilme gibi oldukça faydalı bir özelliği olsa da ne yazık ki Google Drive’da henüz böyle bir özellik bulunmuyor. İşte bu durumlarda Chrome tarayıcısına ekleyeceğiniz File Request uzantısı sayesinde bu sorun ortadan kalkıyor ve Google Drive ile diğer kullanıcılarla dosya paylaşımı yapabiliyoruz. Her programda da dikkat edilmesi gerektiği gibi verilerinizin gizliliğine ve güvenliğine dikkat etmenizi tavsiye ederim.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.1.1
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,073
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.