Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

GTA 5 Tofaş Modu

reklam

Ücretsiz GTA 5 Modu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

GTA 5 oyununa Şahin ve Doğan aracını ekleyerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. GTA 5 Tofaş Modu ile Doğan ve Şahin'i GTA 5 oyununda kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir oyun yaması olup resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu modu kullanarak oluşan sorunlardan sorumlu tutulamadığımız gibi oyun sunucularından banlanmaya sebebiyet verebilirsiniz. Bu nedenle GTA 5 Tofaş Modunnu yüklemeden önce oyun yedeklerinizi almanızı öneriyorum. 

Los Santos sokaklarında yanlayarak sürüş yeteneklerinizi sergileyebiliyorsunuz. Ayrıca FPS kamera açısını kullanarak içerden kokpiti görerek kullanabilirsiniz. 

GTA 5 Tofaş Modu Kurulumu:
GTA 5 Tofaş Modunu indirdikten sonra karşınıza oyun seçme ekranı çıkacak. Ardından GTA 5 Windows versiyonunu seçebiliyorsunuz. Açılan pencereden GTA5.exe'nin bulunduğu klasörü seçip continue tuşuna tıklamanız gerekiyor. Sürükle bırak yöntemiyle konumlarınızı kopyalayabilirsiniz. 

premier.yft,  premier.ytd, premier_hi.yft dosyalarını x64e.rpf\levels\gta 5\vehicles.rpf konumuna,

prem_exhaust1_mod.yft, prem_exhaust2_mod.yft, prem_skirt_f_mod.yft  prem_skirt_mod.yft, prem_spoiler_mod.yft dosyalarını x64i.rpf\levels\gta 5\vehiclemods\premier_mods.rpf konumuna kopyalamalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
8.71 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,175
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.