Mega City One indir
Mega City One

Mega City One indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Half Life 2 Modu için Yeni Maceralar Modu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynadığınız Half Life 2 oyununa farklı bir eğlence katmak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış oyun modudur. Oyunda yer alan Half Life oyunlarında Gordon Freeman adındaki kahramanızı yönetiyorduk öyle ki bilim adamı olan kahramanımız istemese bile dünyayı kurtaran bir kahramana dönüşmek zorunda kalmıştı. Gordon Freeman ile yollarımız ise Half Life: Episode Two oyununda ayrıldıktan sonra konu ile ilgili geliştirici firmadan bir açıklama gelmemişti. 

Son Half Life oyununundan yıllar geçti yeni Half Life oyununu beklerken Mega City One moduyla farklı bir evrene yolculuk ediyoruz. Oyunda yeni bir maceraya atılma imkanımız oluyor. Mega City One'da temel olarak tek kişilik oyun modu bulunuyor. Yaklaşık 3 saatlik oyun süresi sunan Mega City One modunda farklı zaman dilimlerine yolculuk ediyor farklı bir deneyim yaşıyoruz. 

Ayrıca Combine güçlerine karşı savaşıp kayıp Xen kristalini bulmak için çabaladığımız oyunda Dredd, Resident Evil, Tomb Raider gibi filmler temel alınarak hazırlanmış mod ile birlikte tapınakları, şehirleri, köşk, köyleri ve farklı mekanları ziyaret edebiliyoruz. 

Farklı zorluk seviyelerinin yer aldığı oyunda zor seviye oynadığınız zaman cephanenizi tutumlu bir şekilde kullanmanız ve çevreyi keşfetme işini daha iyi bir şekilde yapmanız gerekiyor. Genel olarak Half Life 2: Episode Two için geliştirilmiş başarılı bir mod olup yeni maceralara yer verdiğinden denemenizi öneriyorum.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yamalar
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
10,573
HEMEN İNDİR (257.49 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Mirislam  Royal Mirislam Royal 2 yıl önce
kazanmak istiyorum
Mirislam  Royal Mirislam Royal 2 yıl önce
kazanmak istiyorum
novruz 2 yıl önce
got sunuz haminiz be