Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS

Fifa 2013 Türkiye Ligi Yaması
Spor Toto Süper Lig

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

EA Sports tarafından geliştirilen Fifa 2013 futbol oyununda Fifa 2013 indir isimli konumuzda da belirttiğimiz gibi EA Sports TFF ile lisans konusunda anlaşamadığından dolayı Türkiye Süper Lig eklenmemişti.

Sadece tek Türk takımı Galataray'ın var olduğu Fifa 2013'te diğer Türk takımlarının olmaması nedeni ile bir çok futbol sever hayal kırıklığına uğrayacaktır. Fakat bu yama ile Türkiye Süper Ligi'ni FİFA 2013'e dahil edebilirsiniz.

Evet arkadaşlar uzun zamandır beklediğiniz Fifa 2013 Türkiye Ligi Yaması yayınlandı. 

Fifa 13 Spor Toto Süper Lig Yaması Nasıl Kurulur?

1.Kurulum Yöntemi:

Merhaba arkadaşlar önceki kurulum seçeneğinden çok fazla şikayet aldığımızdan dolayı, bu alternatif yolu deneyiniz.

Öncelikle Yamayı indirin

Fifa 13 Dört Büyükler yamasını indirdikten sonra Winrar yazılımı ile açın, Fifa 13 Dört Büyükler Yaması klasöründe bulunan "GAME" Klasörünü ondan sonra oyunun kurulu olduğu dizine örneğin "C://Oyunlar/Fifa 13"  FIFA 13 Klasörü neredeyse oraya kopyalayın. Kopyalarken karşınıza çıkan seçeneklerden  Tümüne Evet seçeneğini seçerek tümünü değiştirin. Regenatör çalıştırıp yeni profil oluşturmanız gerek.

Yama Kurulumu tamamlandıktan sonra, Galatasaray,Beşiktaş,Fenerbhaçe,Trabzonspor Takımları "Rest of World" Liginde bulabilirsiniz.

2.Kurulum Yöntemi:

Part 1
Part 2

Dosyaları Rar'dan çıkarın ve oyunun kurulu olduğu dizine yani Fifa 2013 hangi klasörün içinde kurulu ise Rar'dan çıkardığınız dosyaları o klasöre atın, Değiştirilsin mi sorusuna Tümüne Evet diyerek kopyalama işlemini bitirin.   Regenerator (alttaki program) yapın ve oyuna yeni profil açarak girin. Eğer değiştirilsin mi sorusu gelmiyor ise dosyaları yanlış yere atmışsınız demektir, bu aşamaya dikkat edin.

FIFA 13 i68Regenerator 3.1

Regenerator’u indirmek için tıklayın .

Kullanımı: Spor Toto Süper Ligi yamasını kurduktan sonra i68Regenerator’ü Fifa 13/Game klasörünün içine atıyoruz. Dosyayı attıktan sonra çalıştırın sonra sağ tıklayıp Set currett… diye bir seçenek çıkacak ona tıklayıp Fifa 13 kurulu olduğu yeri bulup Fifa 13 seçiyosunuz Seçtikten sonra ”GO” butonuna basıyoruz ve bitmesini bekliyoruz.

Geliştirme Versiyonları

STSL Yaması Fix 1
Fix 2
Fix 2.5

Not: fix versiyonlarını kurmadan önce mutlaka bir önceki sürüm kurulu olmalıdır. Yani Fix1, ardından fix2 ve fix 2.5′i indirip kurunuz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
49,528
GELİŞTİRİCİ
Bilinmiyor
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.