Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Outlast 2 Türkçe Yama
Outlast 2 Türkçe Yapma Yaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Outlast 2, Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz korku öğelerinin yer aldığı başarılı bir yapım. Korku oyunlarını seven kullanıcıları memnun eden oyun sunmuş olduğu gerilim ve atmosfer ile ön plana çıkıyor. Korkuyu iliklerimize kadar yaşayabileceğimiz bu oyunda özel araştırmalar ve hayır işleri için satın alınmış olan hastanedeki yerimizi alıyoruz. 

Farklı karakterlerin ve sıradışı bir dünyanın yer aldığı oyunda karanlık sırlara doğru ilerliyoruz. Kabuslarla dolu olan yolculuğumuzda insan doğasının bize nasıl şiddete ve kötülüğe tanık ettiğini de görüyoruz. Sadece bir hafta sonra çıkan bu Türkçe yama ile birlikte menü ve arayüz başta olmak üzere oyun içi etkileşim ve senaryo da Türkçe oluyor.

4 kişinin bir araya gelip hazırlamış olduğu bu Türkçe yamada ufak tefek yazım hataları bulunabilir. Çünkü oyun çıktıktan yalnızca bir hafta sonra hazırlanmış bir yama olduğunu unutmamak gerekir. Ayrıca oyun içerisinde birkaç tane Türkçe karaktere yer verilmediğini de görüyoruz. 

Outlast 2 Türkçe Yama Kurulumu

İndireceğiniz dosyada yamanın kurulumu hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız mümkün. Eğer sizde etkileyici bir korku oyununu seviyor ve İngilizce olmasından rahatsız oluyorsanız bu yama ile Türkçe yaparak daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
88.86 KB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
11,350
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.