Outlast 2 Türkçe Yama indir
Outlast 2 Türkçe Yama

Outlast 2 Türkçe Yama indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Outlast 2 Türkçe Yapma Yaması

Outlast 2, Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz korku öğelerinin yer aldığı başarılı bir yapım. Korku oyunlarını seven kullanıcıları memnun eden oyun sunmuş olduğu gerilim ve atmosfer ile ön plana çıkıyor. Korkuyu iliklerimize kadar yaşayabileceğimiz bu oyunda özel araştırmalar ve hayır işleri için satın alınmış olan hastanedeki yerimizi alıyoruz. 

Farklı karakterlerin ve sıradışı bir dünyanın yer aldığı oyunda karanlık sırlara doğru ilerliyoruz. Kabuslarla dolu olan yolculuğumuzda insan doğasının bize nasıl şiddete ve kötülüğe tanık ettiğini de görüyoruz. Sadece bir hafta sonra çıkan bu Türkçe yama ile birlikte menü ve arayüz başta olmak üzere oyun içi etkileşim ve senaryo da Türkçe oluyor.

4 kişinin bir araya gelip hazırlamış olduğu bu Türkçe yamada ufak tefek yazım hataları bulunabilir. Çünkü oyun çıktıktan yalnızca bir hafta sonra hazırlanmış bir yama olduğunu unutmamak gerekir. Ayrıca oyun içerisinde birkaç tane Türkçe karaktere yer verilmediğini de görüyoruz. 

Outlast 2 Türkçe Yama Kurulumu

İndireceğiniz dosyada yamanın kurulumu hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız mümkün. Eğer sizde etkileyici bir korku oyununu seviyor ve İngilizce olmasından rahatsız oluyorsanız bu yama ile Türkçe yaparak daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yamalar
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
13,791
HEMEN İNDİR (88.86 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?