Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Ignatius

reklam

Platform Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Ignatius, Windows bilgisayarlarda ilginç bir atmosfere ev sahipliği yapan bir platform oyunu olarak tanımlanabilir. Ignatius bizleri siyah-beyaz bir dünyaya konuk ediyor. 

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunumuza adını veren ve  yaşadığı hayatı monoton hissedip farklı arayışlar içerisine girip biraz değişiklik arıyor. Bir gece ilginç bir olay yaşayan kahramanımız bu olayın sonucunda hayatı tamemen değişiyor.

Ignatius, gizemli bir yönetmen olan Vigo ile tanıştıktan sonra kahramanımızı film setlerinin ana öğe olduğu farklı bir boyuta sürüklüyor. Bu farklı boyutta kahramanımızı çok çeşitli tuzak ve maceralar bekliyor. Hayatta kalabilmesi için bizler kahramanımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Yapı olarak klasik 2 boyutlu platform oyunu yapısına sadık kalıyor. Oyunu oynarken ekranda yatay olarak ilerliyor ve önümüze çıkan bulmacaları çözmeye çalışıyoruz. Hikayeyi ve oyunu aydınlatacak önemli ipuclarını toplamak için yola koyuluyoruz. Düşmanlarımızla savaşıp engelleri aşarak adım adım ilerliyoruz. Oyundaki mekan tasarımları da oldukça başarılı. Dönem olarak ikonik filmleri anımsatan bir görünüme sahip film setleri atmosferi yaratmak için uğraşılmış. 

Sessiz sinema türündeki film izlenimi yataran oyunumuzda noir ve steampunk gibi akımlar biraraya geliyor. Oyunda arka fonda çalan müzik oyunu daha bir güçlendirmekte. Bölüm sonunda oyunculara canavarlarla savaşma imkanı veren Ignatius, sürükleyici ve etkileyici oyun sevenler için macera dolu güzel bir oyun. Bu güzel oyunu oynamanızı tavsiye ederim.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
87.52 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
837
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.