Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

500px - Discover great photos

reklam

iPhone ve iPad için 500px Fotoğraf Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Dünyanın en iyi fotoğraflarına göz atmaya ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış muhteşem fotoğrafçı profillerinin yer aldığı dev bir sosyal hizmettir. Ücretsiz olarak sunulan muhteşem fotoğraflara göz atabileceğiniz son derece iyi bir platform olup bu platformda sizde yerinizi alabilirsiniz. 

Son derece güzel tasarlanmış 500px - Discover great photos uygulamasıyla fotoğraflarınızı paylaşabilir ilginizi çeken fotoğrafçıları takibe alabilirsiniz. Aynı şekilde onlar da sizi takibe alabilir. Kaliteli fotoğraf paylaşımı yapmanıza imkan sağlayan 500px - Discover great photos uygulamasıyla benzersiz bir fotoğraf deneyimi yaşamanız mümkün. 

Yüksek kalitede fotoğraflar paylaşabildiğiniz gibi paylaşılan fotoğraflara göz atabilirsiniz. 7 milyon aktif kullanıcısı olan 500px platformuyla muhteşem fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeyen 500px - Discover great photos uygulaması en yüksek kalitede fotoğraf görüntülüyor olmasıyla ön plana çıkıyor. İlham verici fotoğraflara ulaşmak istiyorsanız 500px - Discover great photos uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.6.5
BOYUT
53.1 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
762
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.