Halide indir
Halide

Halide indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Profesyonel Fotoğraf Çekme Uygulaması

Halide uygulamasıyla iPhone ve iPad cihazlarınızda manuel bir kameraya ulaşabilirsiniz. Eski bir Apple tasarımcısı tarafından profesyoneller için hazırlanmış başarılı bir kamera uygulaması olup farklı kamera yeteneklerini ortaya koyuyor. 

iPhone'un stock kamera uygulamasının manuel ayarlar içermemesi bununla birlikte kullanıcıları üçüncü parti kamera uygulaması aramaya ve kullanmaya zorluyor. ISO, beyaz dengesi, pozlama süresi gibi ayarlamaları kendileri yapmak isteyen kullanıcılar Camera+, Halide gibi iPhone'un stock kamera uygulamasına getirilen kısıtlamaları ortadan kaldırarak kullanıcıya özgür bir şekilde çekim yapma imkanı vermektedir. 

RAW desteği sayesinde daha sonradan da fotoğraf düzenleme işlemi yapabiliyorsunuz. Etkili manuel odaklama, son çekilenlere hızlı bir şekilde göz atma, detaylı histogram, otomatik ve manuel mod arasında hızlı geçiş ve daha birçok saymakla bitmeyecek olan özelliklere sahip bir kamera uygulaması Halide durum böyle olunca ücretli olarak indirilmeye sunulmuş. Ancak parasını hak ediyor mu derseniz bu kadar özelliğe biraz özelliklerini karıştırıp kullanırsanız evet hak ediyor. Kısa süreliğinde 9,99 TL fiyat etiketiyle sunuluyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
3,675
HEMEN İNDİR (21.0 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?