Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Halide
iPhone ve iPad için Profesyonel Fotoğraf Çekme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Halide uygulamasıyla iPhone ve iPad cihazlarınızda manuel bir kameraya ulaşabilirsiniz. Eski bir Apple tasarımcısı tarafından profesyoneller için hazırlanmış başarılı bir kamera uygulaması olup farklı kamera yeteneklerini ortaya koyuyor. 

iPhone'un stock kamera uygulamasının manuel ayarlar içermemesi bununla birlikte kullanıcıları üçüncü parti kamera uygulaması aramaya ve kullanmaya zorluyor. ISO, beyaz dengesi, pozlama süresi gibi ayarlamaları kendileri yapmak isteyen kullanıcılar Camera+, Halide gibi iPhone'un stock kamera uygulamasına getirilen kısıtlamaları ortadan kaldırarak kullanıcıya özgür bir şekilde çekim yapma imkanı vermektedir. 

RAW desteği sayesinde daha sonradan da fotoğraf düzenleme işlemi yapabiliyorsunuz. Etkili manuel odaklama, son çekilenlere hızlı bir şekilde göz atma, detaylı histogram, otomatik ve manuel mod arasında hızlı geçiş ve daha birçok saymakla bitmeyecek olan özelliklere sahip bir kamera uygulaması Halide durum böyle olunca ücretli olarak indirilmeye sunulmuş. Ancak parasını hak ediyor mu derseniz bu kadar özelliğe biraz özelliklerini karıştırıp kullanırsanız evet hak ediyor. Kısa süreliğinde 9,99 TL fiyat etiketiyle sunuluyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0
BOYUT
21.0 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,801
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.