Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

VideoFX Live
iPhone ve iPad için Gerçek Zamanlı Video Efekt Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

VideoFX Live ile videolarınızı düzenlemeye hazır mısınız?

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış VideoFX Live uygulamasıyla gerçek zamanlı olarak videolarınızı düzenleyebilirsiniz. Videolarınızı daha iyi hale getirmek filtre eklemek için kullanabileceğiniz VideoFX Live uygulaması içerisinde çeşitli efektler bulundurmaktadır. Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır. Hazırlamış olduğunuz videoları arkadaşlarınızla yahut sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. 

Gereksiz menüler bulundurmayan uygulamada kayıt tuşuna bastıktan sonra istediğiniz efekti seçip anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Kaydı anlık olarak durdurabilir istediğiniz zaman devam edebilirsiniz. Çeşitli videolar oluşturmak için VideoFX Live uygulamasını kullanmayı tercih edebilirsiniz. 

VideoFX Live nasıl kullanılır?
Uygulamanın kullanımı oldukça kolay. Sezgisel bir arayüze sahip olup kolay kontroller bulundurmaktadır. Uygulama ile videolarınızı anında düzenliyor ve uyguladığınız araçların nasıl göründüğünü de öğrenebiliyorsunuz. Galerinizden video seçerek başlayabilirsiniz. Ardından istediğiniz filtreyi alt kısımdan seçebilirsiniz. Videolarınıza istediğiniz miktarda efekt uygulayabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
6.3.0
BOYUT
139 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
4,031
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.