Whitagram indir
Whitagram

Whitagram indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Fotoğraflara Çerçeve Ekleme Uygulaması

Whitagram ile fotoğraflarınızı güzelleştirin.. 

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Whitagram uygulamasıyla fotoğraflarınızı daha iyi hale getirebilirsiniz. Popüler sosyal ağlardan biri olan Instagram'a fotoğraf yüklemek bazen zahmetli olabiliyor. Bununla birlikte kırpmak istemediğimiz zamanlar oluyor. Dolayısıyla farklı bir düzenleme aracıyla işlem yapmamız gerekiyor. Fotoğraf arkaplan ve çerçeve uygulaması olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Whitagram uygulamasını kullanarak dikdörtgen şekilli fotoğraflarınızın çevrelerini beyaz doldu ile doldurabilir yada istediğiniz rengi doldurabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama her ne kadar fazla özellik barındırmıyor olsa da fotoğraflarınızın eksiksiz bir şekilde Instagram'a yüklenmesini sağlamaktadır.

Fotoğraflarınıza daha güzel çerçeveler eklemenize olanak sağlayan uygulama bunun için fazla bir işlem gerektirmiyor. Bu nedenle her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Eğer sizde fotoğraflarınızı kıprmadan yayınlamak istiyorsanız yada daha iyi görünüme sahip olmasını istiyorsanız mutlaka Whitagram'ı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
3.8.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
3,865
HEMEN İNDİR (147 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?