YouCam Perfect

YouCam Perfect indir

Son Güncelleme: 1 yıl önce

iPhone ve iPad için Güzel Gösteren Selfie Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için tasarlanmış YouCam Perfect uygulamasıyla gerçek zamanlı olarak birbirinden güzel fotoğraflar yahut videolar çekebilirsiniz. Cihazınızın kamerasına alternatif olarak güzel görünümlü görüntüler elde etmek amacıyla kullanabilirsiniz. 

Otomatik olarak yüz güzelleştirmesi yapabilir. Bu sayede yüzünüzde bulunan sivilce, leke gibi izleri ortadan kaldırabiliyorsunuz. Rötuş işlemi sayesinde Photoshop gerekli olmaz. Fotoğraflarınızı arzu ettiğiniz şekilde düzenlemenize imkan sağlayan uygulama içerisinde otomatik yüz güzelleştirme seçenekleri bulunuyor.

Yüzünüzü renklendirebilir ve daha dinç bir görüntü elde edebilirsiniz. Boy uzatma yahut daha fit görünüm de uygulama ile birlikte geliyor. Tek dokunuşla boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilir olduğunuzdan daha kilolu yahut daha zayıf görünmeyi de sağlayabilirsiniz. 

Burun güzelleştirme, cilt güzelleştirme, cilt tonu yumuşatma, leke çıkararak kusurların yahut görünümleri daha iyi hale getirmenize yardımcı oluyor. Eğer sizde bu tarz bir güzellik kamerasına gerek duyuyorsanız YouCam Perfect'i mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
5.5.5
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
3,030
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?