Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Display Recorder

reklam

iPhone ve iPad İçin Ekran Kayıt Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows bilgisayarlarda zaman zaman ihtiyaç duyduğumuz ekran kayıt programının iOS işletim sistemi için hazırlanmış olanı diyebilirsiniz.. 

iPhone yada iPad cihazınızın ekran görüntüsünü cihazınıza video olarak kaydetmenize imkan sağlayan Display Recorder uygulama sayesinde sunumlar yapabilirsiniz. Dilerseniz birşeyi anlatmak amacıyla kullanın dilerseniz de arkadaşlarınıza birşeyi anlatmak istediğiniz zamanlarda kullanın. 

Sesli yada sessiz bir şekilde cihazınızın ekranını kaydetmenize imkan sağlayan Display Recorder uygulaması sayesinde yüksek kalitede kayıtlar gerçekleştirebilirsiniz. 

H264 MP4 formatında video kaydeden Display Recorder uygulaması ile hazırlamış olduğunuz videoları hızlı bir şekilde Youtube üzerine paylaşabilirsiniz. Ayarlanabilir ses görüntüsü ve kalitesi ile her ihtiyaca uygun bir şekilde hazırlanmıştır. 

Kullanım esnasında olası bir görüntü kaydı yaşanması halinde uygulama içerisinde yer alan genel ayarlar bölümündeki International yani uluslararası seçeneği yerine United States'i yani Birleşik Devlertleri seçerek sorunu çözebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,130
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.