Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Eye Color Studio

reklam

iPhone ve iPad için Göz Rengini Değiştirme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Gözleriniz farklı bir renk olsaydı nasıl görüneceğini merak ettiniz mi? Kontakt lens takmayı düşündünüz ama nasıl duracağını mı bilmiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Çünkü Eye Color Studio uygulamasıyla gözlerinizi farklı bir renge dönüştürebilirsiniz. Kontakt lens alma konusunda planlama yapan iPhone ve iPad kullanıcılarına yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış iyi bir resim editörüdür.

Göz rengini değiştirmek için sunulan Eye Color Studio uygulaması ücretsiz hizmet vermektedir. Cildinize uygun bir göz rengi yakalamanıza olanak sağlar. Patentli bir yüz simülasyon teknolojisine sahip olan uygulama ile fotoğraflarınıza göz renkleri ve içerisinde yer alan yüzlerce efekten istediğinizi uygulayabilirsiniz. Gerçekçi efektlerin yer aldığı uygulamada kendi efektinizi de kendiniz oluşturabilirsiniz. Korkutucu hayvan gibi çeşitli simülasyon çeşitlieri de bulundurmaktadır.

Gerçek zamanlı olarak yüzlerce farklı gözü simüle etmenize yardımcı olan uygulama ile dilerseniz kameranızdan direkt olarak fotoğraf çekebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz fotoğrafları Facebook, Twitter, Instagram, e-posta gibi sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Dilerseniz da kamera rulonuza kaydedin. Eğer sizde lens almadan nasıl görüneceğinizi merak ediyor yahut fotoğraflarda göz renginizi değiştirmek istiyorsanız Eye Color Studio uygulamasını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.10
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,526
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.