Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Litely

reklam

iPhone ve iPad için Etkileyici Fotoğraf Düzenleme Editörü

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Film tadında fotoğraflarınızın olmasını istemez misiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Litely uygulamasıyla bu mümkün. Birbirinden güzel fotoğraflarınıza farklı etkiler yaratabilecek olan Litely uygulaması zarif filtreler bulundurmaktadır. Güçlü araçlar dışında aklınıza gelebilecek birçok fotoğraf düzenleme araçlarını da bulunduran uygulama kolay bir şekilde fotoğraflarınızı düzenleyebilmeniz için basit bir arayüzle inşa edilmiştir. 

Fotoğrafınızın ışık düzenlemesini istediğiniz gibi yapmanıza olanak tanıyan Litely uygulaması fotoğraflarınızda ayrıca akıllı düzenlemeler de yapabilirsiniz. Bu sayede fazla uğraşmadan güzel bir görüntü elde etmiş olursunuz. Sadece birkaç saniye içerisinde muhteşem fotoğrafların yaratıcısı olabilirsiniz. Filmlere ilham olan tonları ekleyerek profesyonel görünümlü fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Zarif efektlerin yer aldığı uygulama aracılığıyla fotoğraflarınızdan istemediğiniz kısımları kolay bir şekilde kırpabilir, pozlama yapabilir, netlik, canlılık verebilir bununla birlikte vinyet ayarlamalarını yapabilirsiniz. 

Düzenleme işlemine başlamadan önce fotoğrafınızın son halini eğer merak ediyorsanız ekrana iki defa parmağınızla hafifçe dokunmanız yeterli olacaktır. Bu sayede orjinal görüntüsünden ne kadar öteye gitmiş olduğunuzu da görmüş olacaksınız. Yapmış olduğunuz düzenlemelerden etkilenen fotoğrafınız yeni bir fotoğraf olarak kayıt edilecektir.

Orjinal fotoğrafınızı daima koruyan Litely uygulaması panoramik fotoğraflarınızı da kolay bir şekilde düzenleyebilmeniz adına tam ekran çalışmanıza müsade eder. Sürükle bırak arayüzü kullanıcı dostu olması nedeniyle iPhone ve iPad cihazlarınızda Litely uygulamasını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.1.5
BOYUT
50.7 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
873
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.