Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Peel Smart Remote

reklam

iPhone ve iPad için Uzaktan Kumanda Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış uzaktan kumanda uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama ile akıllı televizyonunuzdan set üstü kutunuza kadar kızıl ötesi ile sahip olduğunuz tüm cihazların kontrolünü sağlayabilirsiniz. Android platformlarda olan özelliği Peel Smart Remote uygulamasıyla iPhone ve iPad cihazlarınıza getirebilirsiniz. 

Akıllı televizyonunuzu takip etmenize imkan sağlayan uygulama tv programlarını takibini sağlıyor. Bazı cihazlarda önyüklü olarak gelen TV uygulamasının yerine geçmeyi amaçlayan uygulama ile sadece birkaç basit adımda yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. D-Smart, Digiturk gibi kutularınızı kontrol etmenize imkan sağlıyor. Bununla birlikte başka cihazlar da eklemeniz mümkün. Basit bir arayüze sahip olan uygulama her yaştan kullanıcıya hitap ediyor. Tek bir dokunuşla cihazı açıp kapatabilir, sesini kısabilir - açabilir, kanal değiştirebilir ve diğer temel fonksiyonları gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunlar dışında kanal kılavuzu ile kanallarda neler olduğuna da göz atabiliyorsunuz. 

Evinizde bulunan birden fazla cihaz için ayrı ayrı kurulum imkanı sunmaktadır. Bu sayede odalar arasında hızlı geçişler sağlayabiliyorsunuz. TV programlarını kategoriler şeklinde sunabilen uygulama doğrudan ilgi alanlarınıza yönlendirebiliyor. Kızılötesi ile bağlantı kuran uygulamayı iOS cihazlarınıza yükleyerek akıllı cihazlarınızın yönetimini sağlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.6.4
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,326
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.