Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

yualo

reklam

iPhone ve iPad İçin Yurtdışı ile Görüşmeleri Uygun Hale Getiren Uygulama

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

yualo uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanarak yurtdışı görüşmelerinizi daha uygun hale getirebilirsiniz. 

İletişim uygulamaları arasında farklı bir yere sahip olan yualo uygulaması yurtdışı görüşmeleriniz için tam anlamıyla devrim oluşturacak özellikler bulunduruyor. 

Yurtdışı görüşmelerinizi uygun hale getirecek olan yualo uygulamasının iki tarafta yüklü olmasına gerek yok fakat iki tarafta yüklü olduğu zaman ücretsiz görüşmeleri numarasını arayarak yapıyorsunuz. 

İnternet bağlantısına ihyiyaç duymayan yualo uygulaması çeşitli özellikler ile kullanıcıların gözdesi oluyor. Yurtdışı görüşmelerini sık sık yapıyor ve akıllı telefon kullanıyorsanız yualo uygulamasına göz atmanızı kesinlikle öneriyorum. Ücretsiz olarak görüşmeleri düzenlemenize olanak sağlayan uygulama dünyanın neresinde olursanız olun iyi bir hizmet sunuyor. 

Sevdiklerinizi ve arkadaşlarınızı aramadan önce belirlemiş olduğunuz miktar kadar konuşma yapıyorsunuz. Bu sayede faturanızda süpriz bir miktar ile karşılaşmıyorsunuz. 

Bağlantı ücretsiz ve giriş ücretleri dışında süpriz faturalarla karşılaşmanız mümkün olmayan yualo uygulamasını iPhone ve iPad cihazınıza yükleyerek görüşmelerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.2.8
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,261
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.