Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Lfs Tenteli Bmw e30 Araba Yaması

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Live for speed oyunu için hazırlanmış olan Lfs Tenteli Bmw e30 yaması ile oyun içerisine Tenteli Bmw e30 aracı ekleyerek yarış yapabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyun içinde Tenteli Bmw e30 aracıyla yarışmaya ne dersiniz? 

 
Eğer cevabınız evet ise sitemizden güvenli bir şekilde Tenteli Bmw e30 araba Yaması'nı indiriniz. Daha sonra basit bir kurulum işleminden sonra garajdan aracı seçiniz. 
 
Live for speed oyunu için hazırlanmış Tenteli Bmw e30 Yaması ile oyuna Lfs Tenteli Bmw e30 aracını yükleyebilirsiniz. Görünüş bakımından hoş olan bu arabayı ekleyerek keyifli yarışlara imza atabilirsiniz. 
 
Lfs Tenteli Bmw e30 Yaması kurulumu ise oldukça basit. Tek yapmanız gereken sitemizden indirmiş olduğunuz DDS klasöründeki dosyaları Live for speed oyununun bulunduğu dizineki  "LFS/DATA/DDS" konumunda bulunan klasörün içerisine yapıştırmaktır. 
 
Aynı şeyi ise VEH klasörü içinde uygulamanız gerekmektedir. Kopyaladıktan sonra "LFS/DATA/VEH" konumuna giderek yapıştırma işlemini yapabilirsiniz
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
416
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
4,234
GELİŞTİRİCİ
Bilinmiyor
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.