Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Lfs Tofaş Drag Şahin Araba Yaması

reklam

Lfs İçin Tofaş Drag Şahin Araba Yaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Live for speed oyunu için hazırlanmış olan Lfs Tofaş Drag Şahin yaması ile oyun içerisine Tofaş Drag Şahin aracı ekleyerek yarış yapabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyun içinde Tofaş Drag Şahin  aracıyla yarışmaya ne dersiniz? 

 
Eğer cevabınız evet ise sitemizden güvenli bir şekilde Tofaş Drag Şahin araba Yaması'nı indiriniz. Daha sonra basit bir kurulum işleminden sonra garajdan aracı seçiniz. 
 
Live for speed oyunu için hazırlanmış Tofaş Drag Şahin Yaması ile oyuna Lfs Tofaş Drag Şahin aracını yükleyebilirsiniz. Görünüş bakımından hoş olan bu arabayı ekleyerek keyifli yarışlara imza atabilirsiniz. 
 
Lfs Tofaş Drag Şahin Yaması kurulumu ise oldukça basit. Tek yapmanız gereken sitemizden indirmiş olduğunuz DDS klasöründeki dosyaları Live for speed oyununun bulunduğu dizineki  "LFS/DATA/DDS" konumunda bulunan klasörün içerisine yapıştırmaktır. 
 
Aynı şeyi ise VEH klasörü içinde uygulamanız gerekmektedir. Kopyaladıktan sonra "LFS/DATA/VEH" konumuna giderek yapıştırma işlemini yapabilirsiniz
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
416
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
5,149
GELİŞTİRİCİ
Bilinmiyor
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.