Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Marvel: Avengers Alliance 2

reklam

Süper Kahramanlar Savaşıyor Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Windows işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Marvel: Avengers Alliance 2 oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Tablet ve bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz süper kahraman oyunu olup Yenilmez'lerde tanıdığımız süper güçlere sahip karakterleri bir araya getiren yapım ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş olup fazla yer kaplamamasıyla ön plana çıkıyor. 

Galaksinin Koruyucuları, Örümcek Adam, Yenilmezler, Daredevil ve daha nice süper kahramanların yer aldığı ekibimizi biran önce kurmamız gerekiyor. Baron Strucker, Ultron ve diğer kötülerin karşısında savaştığımız oyunda dünyayı kötülerden kurtarmaya çalışıyoruz. Sıra tabanlı başarılı grafiklerin yer aldığı aksiyon oyununda üç karakterimizi seçip ilerliyoruz. Üçe üç karşı karşıya geldiğimiz Marvel: Avengers Alliance 2 oyununda hamlemizi yaptıktan sonra karşı tarafın hamleye geçmesini bekliyoruz. 

Aynı zamanda oyun içerisinde karakterlerin yeteneklerini geliştirip onları daha iyi hale getirebilir yahut görünümlerini de kişiselleştirebilirsiniz. En iyi rol yapma oyunlarından biri olan Marvel: Avengers Alliance 2 oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,698
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.