Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Mitoloji Online

reklam

Tarayıcı Tabanlı Ücretsiz Macera Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Yeni Bir Ejder Çağına Hoş geldiniz

Mitolojik savaş denildiğinde aklınıza farklı özellikleri ile tanrılar, tuhaf yaratıklar, farklı giyinmiş uşaklar ve ejderhalar gelir. Türkçe dil desteği ile oyunculara kusursuz online oyun deneyimi sunmak için hazırlanan Mitoloji Online tamda bu evrende geçerken tüm ölüleri de bu savaşın içine sürüklüyor.

Tarayıcı tabanlı bir online oyunu olduğundan beklentileri çok yüksek tutmamak gerekli. Oyunda kendi stilinize göre bir savaşçı oluşturuyorsunuz. Daha önce Türkiye sınırları içinde ücretsiz online oyun oynayan kişiler asla Mitoloji Online da zorluk yaşamazlar. Oynadığınız oyunlardan alışık olduğunuz  arayüz, izometrik kamera açısıyla hareket ve yetenek çubukları herkese yeniden merhaba diyerek ilk görevinize başlıyorsunuz. Görev sistemi hemen hemen aynı şu sayıda yaratık öldür, şu zindanı tamamla yada şu seviyede oyunu tamamla gibi. Oyunda gelişen savaş sistemiyle düşmanlarla kapışıp bazı zamanlamalara göre de araya ek saldırı ekleyebiliyorsunuz.

Oyunun amacı çok basit  "parayla oyun içi özellik satın al ve biz de para kazanalım." Onun dışında grafiklerde karakterlerin detayları da gayet hoş bir görünüm sergiliyor. Mitoloji Online doğası gereği mitolojik kahramanların görünümüne de oldukça önem verdiği için kendinizi gerçek bir savaşçı gibi görmeniz mümkün.İhtişamlı kahramanların yer aldığı tarayıcı üzerinden ücretsiz online oyun arıyorsanız Mitoloji Online tam istediğiniz gibi bir oyun.

Önemli Not: Oyun üyelik gerektirir ve adrese git linkini tıkladığınızda oyunun kayıt ol sayfasına yönlendirileceksiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,603
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.