Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

My Flash Recovery

reklam

Flaş Dosyadan Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Flash disklerinizde bulunan dosyaların sık sık kaybolmasından şikayetçiyseniz My Flash Recovery programını kullanarak yanlışlıkla veya formatlama sonucu silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. 

Flash disklerdeki dosyaları kurtarmanıza imkan sağlayan My Flash Recovery programı sayesinde veri kayıplarının önüne geçebilirsiniz. 

İçerisinde yer alan 2 moddan ihtiyacınıza göre olanı seçtikten sonra programın işini bitmesini beklemeniz yeterli. Dosya kurtarma işlemlerini bir dakikadan daha kısa süre içerisinde tamamlayabilen My Flash Recovery programı direkt olarak formatlanan flaş diskler için hazırlanan derin arama motoru sayesinde format ardından dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. İşlemlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlayan program hızlı mod ve derin moddan birini seçerek işlem yapmanıza imkan sağlıyor. 

FAT 16 ve 32 dosya sistemlerini destekleyen My Flash Recovery programı neredeyse bütün flaş disk üreticilerinin ürünlerini desteklemesi ile ön plana çıkıyor. Eğer sizde flaş diskinizden silinen dosyalarınızı kurtarmak istiyorsanız My Flash Recovery programını deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2.2
BOYUT
725.46 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,200
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.