Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Need for Speed: Most Wanted Save Dosyası

reklam

NFS - Most Wanted için Oyunun Bitirilmiş Hali

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Başarılı oyunlar serisinde yer alan Need for Speed Most Wanted'ı oynamaya var mısınız? Oyun içerisinde kullanılan arabaların oynanışının çok rahat ve keyifli olması nedeniyle büyük başarı sağlarken  Most Wanted'ın grafikleri ve kalitesi ile düzgün ses efektleri bir ayrıcalık sağlıyor.

Oyun rahat ve zevkli olmasının yanında oldukça zorlu ve uzun süreç barındırması arabaları ve yolları açarken biraz sıkıcı bulabilirsiniz. Bundan sizleri kurtarmak ve oyunu daha zevkli hale getirmek için sizlere Need for Speed Most Wanted save dosyasını öneriyoruz. Bunun sayesinde arabalar ve yollar açık bir şekilde oynama imkanını veriyor.

Kurulum:

Bu dosyayı kurabilmek için yapmanız gereken çok basit WinRAR kullanarak indirdiğiniz RAR formatlı dosyayı açıp içerisindeki cparty adlı klasörü, Belgelerim klasörünüzün altındaki Need for Speed Most Wanted klasörünün içerisine kopyalamak yeterli olacak.

Speed Most Wanted'da  hızlı ve kaliteli arabalara  kısa yoldan ulaşabilmek için bitirilmiş save dosyasını kullanmayı sakın unutmayın.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
12.04 KB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
21,267
GELİŞTİRİCİ
NFS
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.