Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Password Boss

reklam

Şifre Kaydetme Saklama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Password Boss ile şifrelerinizi güvenli bir şekilde saklamaya ne dersiniz?

İnternet kullanımlarında çeşitli hesaplar oluşturup duruyoruz ancak bunları akılda tutmakta pek kolay olmuyor. Hesapları açmak kolay hatırlayabileceğimiz bir şifreyi koymak bile kolay ama bazen bu şifreleri hatırlamakta zorluk çekebiliyoruz.

Özellikle benim gibi çok fazla kullanıcı hesabı açıpta şifrelerini hemen hemen aynı yapmayan biri için çok ideal bir program. Şifrenizi mi unuttunuz gibi yöntemleri kullanarak şifrelerinizi yenilemekle uğraşıp vakit kaybetmek yerine güvenli bir programla bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. 

Tüm hesaplarınızın şifresini güvenli bir şekilde bilgisayarınızda saklayabilirsiniz. Şifrelerinizi yönetme konusunda yardımcı olan programla banka numaralarınızı, sosyal medya şifrelerinizi, alışveriş sitelerine üye olduğunuz şifreleri ve daha birçok şifreyi saklayabilirsiniz. 

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz güvenli bir sistemle şifrelerinizi neredeyse sizden bile koruyabilen programın Premium versiyonu da bulunuyor. Eğer size ücretsiz versiyonu yeterli gelmiyorsa Premium versiyonuna da geçebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,458
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.