Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Pinnacle VideoSpin

reklam

Video Düzenleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Eğer kolay kullanımlı video ve fotoğraf editörü istiyorsanız Pinnacle VideoSpin program tam size göre!

Fotoğraflarınızı, videolarınızı ve müzik dosyalarınızı bir çırpıda karıştırmanıza imkan sağlayan program kullanıcıların ihtiyacını gidermeye yardımcı oluyor. Program ile ses efektleri dahil arka plan müziği ile sunum oluşturabilirsiniz. Kullanıcılara hizmet vermek için gayet iyi çalışan program güzel bir tasarıma sahiptir. Temiz arayüzü sayesinde her düzey kullanıcıya hitap ediyor. 

Düzenleme yapabilmek için kullanabileceğiniz araçların listesini içerisinde bulundurup küçük bir önizleme penceresi ile yaptıklarınızı izlemenize imkan sağlıyor. Tüm kullanıcıların hoşuna gideceği birde zaman çizelgesi bulunuyor. Can sıkıcı olan resim ve video düzenleme programlarını unutun. Pinnacle VideoSpin programı ile tanışarak videolarınızın her bir parçasını kendi isteğinize göre organize edebilirsiniz. Popüler dosya formatları için destek sunan program başlık düzenleme ekranları bulundurmaktadır. Sunumu hazır hale getirdiğiniz zaman çalıştırmak istediğiniz cihaza göre değişik formatlarda kaydedebiliyorsunuz. MPEG, AVI, DivX gibi birçok formatı desteklemektedir. iPod cihazınıza uyumlu olması için MPEG gibi formatları seçerek bu cihazlarınzıda filminizi sorunsuz bir şekilde oynatabilirsiniz. Bu sayede video dönüştürme programlarına gerek duymuyorsunuz. Çünkü Pinnacle VideoSpin programı hepsini sizin için düşünmüş tüm parçaları içerisinde bulundurmaktadır. 

Sonuç olarak Pinnacle VideoSpin kullanıcıların kendi fotoğraf ve videolarını düzenleyebileceği gösteriler oluşturabileceği sezgisel bir sunum hizmetidir. 

Pinnacle VideoSpin aşağıdaki biçimleri destekler
Video
: AVI (DV AVI), MJPEG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX ve WMV
Ses:  Dolby 2CH, MPEG-1 Layer 2  ve MP3 Audio

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0.0.669
BOYUT
162.32 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,319
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.