Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Ransomware Defender

reklam

Kapsamlı Antivirüs Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Tamamen sizin isteğinize bağlı bir şekilde çalışan başarılı bir antivirüs programına ne dersiniz?

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Ransomware Defender programı sayesinde gelişmiş tarama ayarlarını kullanarak sisteminizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Fidye aracılarını engelleyebilmek adına bilgisayarınızı izleyen Ransomware Defender programı tüm özellikleriyle dolu dolu bir güvenlik paketi sunmaktadır. Sisteminizi virüslere karşı korumaya olanak sağlayan gerçek zamanlı bir motora sahip olan program virüs bulaşmış dosyaları bulmanıza ve kaldırmanıza imkan sağlamaktadır.

Deneyimli olmayan kullanıcıların bile rahatlıkla kullanabileceği Ransomware Defender programı bilgisayarınızı üç farklı tarama modu bulundurmaktadır. Bununla birlikte istediğinizi ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz. Gerçek zamanlı motoru geçici olarak devre dışı bırakma yada programı kapatma imkanı sağlayan ek özellikler bulunduran Ransomware Defender programı derin tarama seçimiyle sabit diskinizin tüm bölümlerini taramaktadır. Tam tarama modu ile klasörleri  şüpheli dosyaları tarayabilen program özel tarama ile istediğiniz bölgelerde arama yapmaktadır. 

USB sürücülerinizde yer alan virüsleri de silmeniz mümkün. Bunun için USB sürücünüzün bilgisayarınıza bağlı olması gerekiyor. Gizliliğinizi korumak için kullanabileceğiniz Ransomware Defender programı genel olarak işini iyi bir şekilde gerçekleştiren etkileyici kapsamlı bir antivirüs hizmeti olduğundan Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
3.5.1
BOYUT
8.1 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,428
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.