Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

REVE Antivirus

reklam

Gelişmiş Antivirüs Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Sisteminizin güvenliğini sağlayarak genel performansını arttırmaya ne dersinz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış REVE Antivirus programı sayesinde kişisel bilgilerinizi ve gizliliğinizi sağlayabilirsiniz. Güvenlik özellikleri ile güvenliğinizi sağlamayı amaçlayan REVE Antivirus programı güvenli bir hizmet sunmaktadır. 

Kişisel bilgilerinizi ve gizliliğinizi olabildiğince güvenli tutmayı amaçlayan REVE Antivirus programı casus yazılımlara, truva atlarına karşı bir duvar örmektedir. Ayrıca geişmiş gerçek zamanlı koruma ile rootkitlere karşı savunmanızı yapmaktadır. 

İçerisinde 3 farklı tarama modu bulunduran REVE Antivirus programı özel, tam ve zamanlanmış tarama ile ön plana çıkmaktadır. Kullanıcılar ihtiyaçlarına göre tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özel tarama ile istediğiniz herhangi bir klasörü tarayabilirsiniz. Zamanlanmış tarama ile sizin belirlemiş olduğunuz aralıklarda tarama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tam tarama ise sisteminizin tamamını taramaktadır. Bu nedenle bu işlem diğerlerine göre daha uzun sürebilir. 

Şaşırtıcı bir şekilde kapsamlı özellikler sunan REVE Antivirus programının Ayarlar bölümünden birçok özelliği aktif hale getirebilir yada devre dışı bırakabiilirsiniz. Gelişmiş kullanışlı bir güvenlik uygulaması olduğundan REVE Antivirus programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.2.0.27
BOYUT
248.81 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,556
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.