Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Sisma

reklam

Ücretsiz Güçlü Şifre Oluşturma ve Yönetme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Sisma ile şifrelerinizi güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz. 

Windows tabanlı bilgisayar için tasarlanmış olan Sisma programıyla şifrelerinizi saklayabilir bunun yanısıra güçlü şifreler oluşturabilirsiniz. Gelişmiş bir program olup sosyal paylaşım siteleri ve e-posta için şifrelerinizi depolayabilirsiniz.

256-bit gelişmiş şifreleme standartına sahiptir. Kullanımı kolay bir parola yöneticisi olup hesap ayrıntılarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Güvenilir bir teknolojisiyle ön plana çıkan Sisma programı zayıf olan programları hızlı bir şekilde tespit edip sizi bu konuda uyarmaktadır. Bu sayede zayıf olan şifrelerinizden haberdar olup gerekli olan önlemi alarak hesaplarınızın daha güvenli olmasını Sisma aracılığıyla sağlayabilirsiniz. 

Programın kullanıcı arabiriminde gezinmek ise oldukça kolaydır. Gelişmiş güvenlik mekanizmalarıyla entegre olup panodaki kopya şifreleri otomatik oalrak silmektedir. Genel olarak Sisma, yüksek güvenik garanti şifreleri yönetminde kullanabileceğiniz başarılı ücretsiz bir program olduğundan denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
5.1
BOYUT
2.05 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,190
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.