Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

TestDisk & PhotoRec

reklam

Disk Onarma Ve Veri Kurtarma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz TestDisk & PhotoRec programı sayesinde sabit diskiniz üzerinde bulunan hassas verileri tarayabilirsiniz. Sabit diskiniz üzerinde bulunan hatalı bölümleri tekrar yapılandırmanıza olanak sağlayan başarılı bir programdır. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan TestDisk & PhotoRec programı silinen verilerinizi kurtarabilmenize yardımcı olmaktadır. Komut satırı üzerinde çalışan program diskin ilk sektörü üzerinde MBR kodu yazdırmak için kullanılabilmektedir. Aynı zamanda bölüm üzerinde bulunan tüm verileri silmeniz de mümkün. Ön yüklenebilir olmayan diskleri bile önyüklenebilir hale getirmenize imkan sağlayan TestDisk & PhotoRec programı hasarlı yada boş bölüm tabloları içeren sistemler için kullanıcılara onarım çözümleri sunmaktadır. 

Hem profesyonel hem de acemi kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilecek kolay kullanımlı bir programdır. Eğer sizde silinen verilerinizi kurtarmak için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız TestDisk & PhotoRec'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
7.0
BOYUT
11.87 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
840
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.