Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

7-Data Card Recovery

reklam

Hafıza Kartından Veri Kurtarma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Hafıza kartınızdan fotoğraflarınız, videolarınız yada diğer dosyalarınız silindiyse dert etmeyin..  7-Data Card Recovery programı piyasasında iyi bir başarıyı yakalamış kullanıcıları tarafından beğenilen veri kurtarma hizmetidir. 7-Data Card Recovery programı sayesinde hafıza kartından silinen dosyaları kurtarabilirsiniz. 

USB bellekler ve yerel sürücüler üzerinde bulunan silinmiş dosyalarınızı kurtarmanıza imkan sağlayan 7-Data Card Recovery programı fotoğraflarınızı, müzikleirnizi hatta e-postalarınızı bile geri getirmenize imkan sağlamaktadır. 

Aynı zamanda hafıza kartından silinen değil bir hata sebebiyle kart üzerinde oluşan sorunlar, bölümlerin hasar görmesi yada zorla kaldırılan verileri de tarayarak bulmaktadır. Tüm birimler üzerinde yer alan verilerinizi de kurtarmanıza imkan sağlayan Türkçe destekli ücretsiz bir hizmet olduğundan dolayı denemeye değer. ROOT, BOOT ve FAT gibi önemli bölgeler üzerinde meydana gelen hasar dolayısıyla bozulan verileri kurtarmanıza imkan sağlamaktadır.. Fotoğraf makineniz üzerinde kullandığınız kartta meydana gelebilecek bir hasar sonrası verilerinizi kurtarabilirsiniz. 

Eğer sizinde böyle özelliklere sahip bir programa ihtiyacınız varsa 7-Data Card Recovery programını sitemizden ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.  

Harici depolama belleğe üzerinde bulunan dosyaları silinen verilerinizi kurtarmanıza olanak tanıyan 7-Data Card Recovery programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.1
BOYUT
1.89 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,628
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.