Advanced Office Password Breaker

Advanced Office Password Breaker

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Office Şifrelerini Kırma Programı

Advanced Office Password Breaker programı sayesinde ofis dökümanların şifresini kırabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Advanced Office Password Breaker programı Word ve Excel için oluşturmuş olduğunuz şifreleri kırabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz şifreleri kırarak dökümanlarınıza kavuşabilirsiniz. 

Ofis dökümanlarının şifrelerini unuttuysanız Advanced Office Password Breaker programını kullanarak bu işten kurtulabilirsiniz. Microsoft Office programlarının şifresini kırmanıza imkan sağlayan Advanced Office Password Breaker programı bu konuda en iddialı hizmeti sunuyor. 

Microsoft Office Word ve Excel 97 ve 2000 versiyonları ile şifrelenmiş olan dosyaları bu sürüm ile kolay bir şekilde çalıştırarak dökümanlarınızınk kurtulmasını sağlayabilirsiniz. Word dökümanlarınızın şifrelerini unuttuysanız bu programla bu işi çözebilirsiniz. Ayrıca program sadece bir dakikadan kısa bir süre içerisinde kurtarma garantisi sunuyor. 

Office belgeleri için şifre kırabilen Advanced Office Password Breaker programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
3.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,243
HEMEN İNDİR (7.12 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?