Age of Empires II: The Age of Kings indir
Age of Empires II: The Age of Kings

Age of Empires II: The Age of Kings indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

Savaş ve Ekonomi Strateji Oyunu

En popüler strateji oyunlarından biri olmayı başaran Age Of Empires 2, Çökme durumuna gelen Roma ile bir olup dünyanın paylaşmayı beklediği zamanlarda savaşa girebilirsiniz. İlk versiyonlarına göre değiştirilerek daha güzel ve heyecanlı hale getirilmiştir.

Çıktığı dönemde birçok ödül kazanan ve en çok satanlar listesine giren stratejik bir oyundur. Age Of Empires'ın devamı olarak hazırlanan bu oyunda  Roma'nın çöküşünden itibaren Ortaçağ'a kadar geçen yaklaşık 1000 yıllık süre içerisinde yaşıyorsunuz. Oyuncuların yapması gereken şey 13 farklı olan uygarlığın kaderini kendi elleriyle belirleyip ellerinde tutmak. Onlara liderlik yaparak savaşa girip diğer ülkeleri yok edip ele geçirmek hedefleniyor.

Oyun içerisinde savaş ve ekonomi oldukça önem taşıyor. Ensemble Studios tarafından hazırlanan Age of Empires II The Age of Kings oyununda ekonominize önem vererek ülkenizi geliştirmek ve girdiğiniz savaşları ekonomik gücünüzle kazanabilirsiniz.

Bütün ülkelerin kendine has silahları ve binaları bulunur. Bulunan bu farklılıkların size sağladığı avantajları kullanarak düşmanlarınıza karşı zafer kazanabilirsiniz. Oyun da arkadaşlarınızla birlikte veya sistemin botlarına karşıda mücadele vereceksiniz.

Oyunu hemen oynamak istiyorsanız ücretsiz demo versiyonunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Strateji
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
7,668
HEMEN İNDİR (13.14 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?