Age of Empires II: The Conquerors Expansion indir
Age of Empires II: The Conquerors Expansion

Age of Empires II: The Conquerors Expansion indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

Sevilen Strateji Oyunu

Deneme sürümü olarak piyasaya sürülen Age of Empires II: The Conquerors Expansion'un bu versiyonunda bir adet çok oyunculu harita bulunuyor.

Stratejik bu oyunda Yucatan haritasında bulunan King of the Hill'de savaşırken harita üzerinde çok oyunculu tek bir oyun olması yada tek kişilik oynamanızı sağlayan senaryo bulunuyor. Montezuma One senaryosuna girerek tek olarak oynama imkanınız da var.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunun demo versiyonunda Aztek ve Maya'ları seçerek oynuyorsunuz. Bu oyun Age of Empires'dan sonra çıkartılmıştı.Stratejik oyunlar arasında yer alan Age of Empires 2'nin genişletme paketi olan Age of Empires II: The Conquerors Expansion'u ücretsiz olarak bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz. 

Age of Empires'ın, bir zamanlar oyun dünyasındaki tüm stratejik oyunlar arasında yer alırken oyun dünyasını kasıp kavuruyordu. Bugüne uyarlanmış versiyonları da hala oyun severler tarafından tercih ediliyor. Age Of Empires'ı daha önce denemediyseniz kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Strateji
VERSIYON
1.0b
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
4,518
GELİŞTİRİCİ
Microsoft
HEMEN İNDİR (8.29 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?