Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Age of Empires Online
Ücretsiz Strateji Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Age of Empires strateji oyunları serilerinin en iyi yapımlarındandır. Dünyaca kendini kanıtlayan Age of Empires Online sizleri ücretsiz online savaşma imkanı sunuyor. Age of Empires Online, Gas Powered Games tarafından yapılan yapımcısı hiç değişmeyen Microsoft Game Studios en son serisi olan Age of Empires 3 ve ona gelen ek paketleri biliniyor. Bu paketin akıbetinin ne olucağı bilinmiyordu. oyunlar arasındaki liderliğini kısa bir süre kaybetmesine rağmen hala dünyada popüler strateji oyunlar arasında yer almakta. Kısa sürelide olsa kaybettiği bu liderliği yeni yapımı ile kavuşmayı amaçlayan oyun grafikleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Age of Empires serisine benzer oynayış şekliyle  Age of Empires Online sizlere online strateji keyfini yaşatmaya hazırlanıyor. Bu oyunu İnternet üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz. Çok heyecanlı mücadeleler sizleri beklerken yapmanız gereken ilk şey görevlerinizi yerine getirmek. co-op moduna da sahip olan Age of Empires Online’da aynı anda iki arkadaş olarak düşmanlarınıza karşı büyük savaşlar açabilirsiniz.

Age of Empires Online oynayabilmeniz için yapmanız gereken küçük boyutlu bir işlemci dosyasını indirip sisteminize kurmanız. Bu dosyayı kurduktan sonra gerisi kendiliğinden ayarlanıcaktır. Oyunu tamamını sisteminize kurar ve oyun boyunca var olan güncellemeleri otomatik olarak yapacaktır Oyunu indirip sistemimize kurduktan sonra ise oyuna kayıt olup giriş yapıp  oynamaya başlayabilirsiniz. 

Age of Empires Online’da meslek sistemi de oyunda yerini almış oyunda yer alan meslekler ve ne işe yaradıkları aşağıda sizlere sunuyorum.

Cavalry Hall: Atlı savaşçıları üretmek.

Hunting Lodge: Okçu ve mızrak birimlerini üretmek.

Millitary College: Yakın kılıçlı savaşçıları üretmek.

Builder’s Hall: Bina işçisi.

Craftsman’s Hall: Oyunda ki köleleri yani Villagerları üretmek ve bazı araçları üretmek.

Engineering College: Mekanik silah üretmek, savaş silahları üretmek.

Grand Temple: Priest ünitelerini üretmek.

PvP yani Player Versus Player sistemi Age of Empires online oyununda da yer alıyor. Alışılagelen oyunların haricinde oyunun PvP sisteminde bulunmak isteyen kullanıcılar için oyun özel bir bölüm oluşturur ve bir harita bu harita içinde Age of Empires Online’ı arkadaşlarınıza yada farklı oyunculara karşı oynayabilme imkanını sağlıyor. Age of Empires Online’ı kesinlikle denemenizi istiyoruz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
426.76 MB
DİLLER
İngilizce / Almanca / Japonca / İtalyanca
İNDİRİLME
6,178
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.